Fort Carson RPG

Polski serwer RPG - Fort Carson

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2017-09-01 11:15:58

Dejmz
Zbanowany
Dołączył: 2017-08-31
Liczba postów: 8
Windows 8Chrome 60.0.3112.113

[SUPPORT]Dejmz

Nick na serwerze: Mój nick na serwerze to Dejmz
Imię: Mam na imię Kuba/Jakub
Wiek: Obecnie posiadam 15 lat.
Serial:
A0F7F327AE6EC2800559463349FF74E3
Opisz siebie w kilku zdaniach: Nazywam się Kuba Kawulak. Mam 15 lat i uczęszczam do III klasy Gimnazjum w Rybniku(wakacje).  Jestem wysokim chłopakiem, o krótkich blond włosach. Mam niebieskie oczy i codziennie u mnie na twarzy widnieje szeroki uśmiech, ale zdarzają się też dni kiedy humor mi nie dopisuje i wtedy ten uśmiech znika z mojej twarzy. Kiedy zdarzy się, że ktoś ma jakiś problem albo kłopot zawsze staram się mu jak najlepiej pomóc. Jestem człowiekiem spokojnym, otwartym i szczerym. Ta szczerość niestety nie zawsze jest odbierana w pozytywny sposób przez drugie osoby. Ja jednak uważam, że każdy powinien być z drugą osobą szczery i powiedzieć jej co myśli w danej sytuacji. Wnoszę pogodny nastrój w moim otoczeniu, razem z przyjaciółmi nie potrafię się nudzić. Zawsze potrafimy znaleźć sobie ciekawe zajęcie.
Czy masz doświadczenie jako Supporter?: Tak, bardzo duże gdyż byłem supporterem na wielu serwerach dayz/rpg/freeroam/dm/derby.  Bardzo dużo na innych serwerach przesiadywałem na duty i właśnie tam zdobyłem to moje ogromne doświadczenie.
Dlaczego ciebie mielibyśmy wybrać (min. 3 zdania): Ponieważ, jestem ogarniętym graczem. Umiem zadbać o dobro serwera. Bardzo lubię pomagać graczom, którzy potrzebują pilnej pomocy. Jestem sumiennym i zaangażowanym graczem, który zawsze dąży do celu.
Jestem posłuszny swoim przełożonym. Szczególnie najwyższym stopniom. Wiem, że nawet moderator, taka mała ranga musi wziąć na barki wielką odpowiedzialność. Dumą jest dla mnie być nawet takim pomagierem Właścicieli.
Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na wykonywanie obowiązków supportera?: Bardzo dużo, tydzien to ok. 6-7h a  weekend to z 10h.
Kontakt: fb, skype. Skype kuba.kawulak. fb: https://m.facebook.com/kuba.kawulak.58


Dodatkowe punkty ode mnie:

Twoje zainteresowania: Moje zainteresowania zacznijmy od wspinaczki po górach ta pasja narodziła się we mnie gdyż miałem 12 lat, druga pasja to jest sumo aktualnie uczęszczam do miastowego klubu sumo zdobyłem wiele medali i dobrych miejsc. Moja taka odległa pasja to jest Fotografia lubię robić zdjęcia umiem wyłapać fokusa i wiele innych szczegółów, wygrałem kiedyś w szkole konkurs fotograficzny.Lubię też grać siatkówkę oraz w koszykówkę.Przede wszystkim moją pasją jest grać w gry komputerowe najbardziej lubię grać na platformie MTA i na serwerze.

Dlaczego chciałbyś dołączyć do Administracji?: Dlatego iż jestem pomocny, jak ktoś mi coś powie to to wykonuje jestem szczery, opanowany, umiem przyjąć na klate wszystko co źle zrobię słucham się starszych ludzi w tym przypadku będę się słuchać starszych rang...Jestem konstruktywny, uprzejmy.Mam jeszcze jeden powód dlaczego chce dołączyć do administracji serwera, ponieważ byłem już kiedyś na stanowisku supportera, moderatora, administratora, i Rcon. Mam duże doświadczenie w zarządzaniu ogarnianiu a przed ewszystkim mam stalowe nerwy bo byc czasem rano sam na 20 graczy lub więcej i mieć całą ściane raportów pełną to jest nie lada wyzwaniu, wiem coś o tym i sprawdzałem się.No i na samym końcu chciał bym dodać iż lubię pomagać ludziom w tym przpyadku graczom mam nadzieje że mnie wybierzecie a nie pożałujecie.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
slonilew - testforum42 - tsitm - mospulawy - diamondlife