Fort Carson RPG

Polski serwer RPG - Fort Carson

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2017-09-01 10:40:01

DEN
Użytkownik
Dołączył: 2017-09-01
Liczba postów: 1
Windows 7Chrome 60.0.3112.113

Podanie na supporta

Serial:B394B750F1B6FDE7BB6676695F3F3942
Opisz siebie w kilku zdaniach:Witam mam  na imię Damian  mam 13 lat  Jestem miły pomocniczy kultularny gram w piłkę nożna bardzo dobrze na pozycji Lewy Obrońca bardzo dobrze znam sięi na informatyce
Czy masz doświadczenie jako Supporter?:Tak posiadałem 3 servery miałem na 5 serverach rangi jak administrator supporter
Dlaczego ciebie mielibyśmy wybrać (min. 3 zdania):Witam chciał bym sie dostać  na range supporter znam dobrze komendy  znam dużo komend podam troszke vth vtt th tt inv derby ztp p bpm bbicia booc toogle ooc (ck  c r a s h)=Czat kolorowy administracji np do ogłaszania eventów nowości na srv pb=ban pernamentny b ban na określony czas k+wyrzucienie gracza z srv ZPj=Zabiera prawojazdy na dany okres dokładne urzycie  zpj id/nick gracza czas m/h/d Powód  Opj=Odaje prawojazdy eq skin cl unbw spec specoff ls sf fc lv urzad salon tepa do do urzedy salonu Los Santos San fierro Fort Carson  stt szpieg teleportu teleportowanie się do  w odległości 50 kroków vehreload przeładowywuje podany pojazd i stawia go zawsze poziomo na kołach veh.info prezentuje informacje o pojezdzie
ucho widać wtedy co gracz do gracza pisza na pm  i na localnym chacie  fix flip Znam tyle komend Więc myslę ze się dostane  pozdrawiam
Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na wykonywanie obowiązków supportera?:5h-8h
#Lubię pomagać graczom

Ostatnio edytowany przez DEN (2017-09-01 10:49:26)

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
zakladybukmacherskiesanandreas - zerowka310 - caelum - ownworld - niedoliski